نسخه چاپی خبر

 


 www.ostan-ag.gov.irبرگزاری مراسم تحلیف اعضای شوراها در شهرستان دماوند/ اعضای هیأت رئیسه شورای کیلان انتخاب شدند+ تصاویر

به گزارش روابط عمومی شهرداری کیلان، ظهر امروز در نخستین روز شهریورماه و آغاز هفته دولت، مراسم تحلیف اعضای جدید شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان دماوند در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

اعضای شوراهای اسلامی شهرهای دماوند، رودهن، آبسرد، کیلان و آبعلی در این مراسم سوگندنامه را قرائت کردند تا فعالیت‌ آنها برای مدت چهار سال در این شهرها آغاز شود.

در این نشست پس از رأی‌گیری، غلامرضا ذبیحی به عنوان رئیس و مصطفی آقایی به عنوان نائب‌رئیس شورای شهر دماوند، عباس‌علی عاشقی به عنوان رئیس و حسن سیدحسینی به عنوان نائب‌رئیس شورای شهر رودهن و محمود نقیبی به عنوان رئیس و بهروز عسگرنجفی به عنوان نائب‌رئیس شورای شهر آبسرد انتخاب شدند.

همچنین، علی محسنا به عنوان رئیس و حجت‌الله شیرمحمدکریمی به عنوان نائب‌رئیس شورای شهر کیلان و علی‌اصغر بابائیان و غلامرضا رضایی به عنوان نائب‌رئیس شورای شهر آبعلی معرفی شدند.

فرماندار شهرستان دماوند در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در دماوند اظهار کرد: امروز مراسم تحلیف اعضای شوراهای اسلامی شهرهای دماوند برگزار و هیأت رئیسه آنها تعیین تکلیف شد تا به‌زودی شهرداران و سرپرستان شهرداری‌ها را معرفی کنند.

ناصر محمودی‌فرد افزود: امیدواریم اعضای دوره پنجم شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان دماوند با هم‌دلی و هم‌زبانی بتوانند آن مقدار که مردم شایستگی دارند، خدمات لازم را به آنها ارائه دهند.

وی گفت: نقش ما نظارتی و هماهنگی است و شوراها خودشان صاحب اختیار هستند و وظیفه دارند که بر عملکرد شهرداری‌ها نظارت کنند؛ در حال حاضر، منتظر ارائه برنامه شوراها هستیم و ما نیز در راستای پیشرفت کارهای آنها همکاری‌های لازم را خواهیم داشت.

فرماندار شهرستان دماوند با اشاره به عملکرد شورای شهر چهارم تصریح کرد: شهرهای دماوند شرایط خاص خود را داشتند؛ اما عملکرد شوراهای شهرهای دماوند به طور نسبی مطلوب بررسی و ارزیابی شد؛ شوراهای دوره چهارم کار خود را با کمترین حاشیه به اتمام رساندند.

محمودی‌فرد بیان کرد: امیدواریم که شوراهای اسلامی دوره پنجم نیز به دور از حاشیه و حب و بغض بتوانند خدمات شایسته‌ای را به مردم شهرستان دماوند ارائه دهند.

وی در خصوص مسائل آموزشی اعضای جدید شوراهای اسلامی خاطرنشان کرد: دوره‌های آموزشی اعضای جدید شوراهای شهر و روستا به زودی در شهرستان دماوند برگزار می‌شود تا بتوانیم آنها را با کلیات کارها آشنا کنیم؛ هر چقدر آموزش شوراها قوی‌تر باشد، آنها بهتر می‌توانند به اقدامات قانونی خود عمل کنند.

انتهای پیام/پنجشنبه, 24 اوت 2017  12:57 ق.ظ