نسخه چاپی خبر

 


 www.ostan-ag.gov.irخداحافظی اعضای دوره چهارم شورای شهر کیلان/ خدمت قدیمی‌ترین شورا پس از ۱۴ سال پایان یافت+ تصاویر

آخرین نشست اعضای دوره چهارم شورای شهر کیلان با حضور سرپرست و کارکنان شهرداری کیلان برگزار شد.

اعضای شورای اسلامی شهر کیلان امروز در آیین تودیع خود هم‌زمان با آغاز فعالیت دوره پنجم شورای اسلامی خداحافظی و تمام فعالیت‌ها را به اعضای منتخب شورای این شهر واگذار کردند.

سرپرست شهرداری کیلان در ابتدای این نشست اظهار کرد: اعضای دوره چهارم شورا، تلاش زیادی برای آبادانی شهر کیلان داشتند.

فهیمه امرالهی با آرزوی موفقیت برای اعضای شورای اسلامی دوره چهارم کیلان افزود: از طرف مجموعه شهرداری کیلان، از همه تلاش‌ها و همکاری‌های این شورا قدردانی می‌کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان نیز در ادامه با اشاره به خدمت‌گزاری ۱۴ ساله اعضای این شورا گفت: بر اساس آمار وزارت کشور، کمترین شورایی وجود دارند که ۱۴ سال عمر داشته باشد.

علی پاداشی با بیان اینکه در تمام این سال‌ها تلاش شهرداران و کارکنان شهرداری کیلان مورد تقدیر است، تصریح کرد: سرپرستان شهرداری کیلان با وجود محدودیت مسؤولیت خود، اما در دوران رکود کاری تلاش خوبی داشتند.

وی با اشاره به اینکه در ماه‌های پایانی فعالیت شورای چهارم، شهرداری کیلان با سرپرستی اداره شد، بیان کرد: بسیاری از شهرها که درآمد خوبی هم داشتند، در پرداخت حقوق کارمندان خود دچار مشکل بودند، اما سرپرستان شهرداری به خوبی این موضوع را مدیریت کردند.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان خاطرنشان کرد: اعضای این شورا در حوزه اجرایی شهر، تحکمی نسبت به شهرداری نداشتند و مسائل عمرانی و مختلف شهر از طریق قانونی پیگیری شد.

پاداشی اضافه کرد: امیدواریم در دوره جدید شورا، شاهد توسعه و آبادانی بیش از پیش شهر کیلان باشیم.

در این نشست، سرپرست و کارمندان شهرداری کیلان با اهدای لوح و هدایایی از زحمات ۱۴ ساله اعضای شورای اسلامی شهر کیلان قدردانی کردند.

علی پاداشی، عبدالرضا حاجی‌اشرفی، ناصر پیرمردی، مجید گنجی‌کاشانی و محمدرضا طیبی اعضای دوره 

چهارم شورای شهر کیلان بودند که طیبی در دوره پنجم شورا نیز حضور خواهد داشت.

انتهای پیام/چهارشنبه, 23 اوت 2017  12:07 ب.ظ