نسخه چاپی خبر

 


 www.ostan-ag.gov.irاختصاص ۳ میلیارد تومان اعتبار اشتغال‌زایی به دماوند/ دستگاه‌های دماوند برای رضایت مردم تلاش کنند

ناصر محمودی‌فرد ظهر امروز در نخستین نشست شورای اداری شهرستان دماوند در سالن نشست‌های فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: از همه کسانی که برای حضور پرشور و مشارکت حداکثری مردم در عرصه انتخابات اخیر تلاش زیادی کردند، قدردانی می‌کنیم.

وی با بیان اینکه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، قدرتمندی مردم و نظام ایران اسلامی را به رخ جهانیان کشاند، افزود: مردم در این عرصه سرنوشت خود را رقم زدند و شاهد افتخار دیگری برای کشور بودیم.

فرماندار شهرستان دماوند گفت: دولت در درجه نخست در جهت تأمین رفاه حال مردم و رفع مشکلات تلاش کرد و مردم نیز به این دولت اعتماد مجدد کردند؛ امیدواریم ما هم به عنوان جزئی از جریان کشور بتوانیم در جهت منافع مردم خدمت‌گزاری کنیم.

محمودی‌فرد با اشاره به اینکه رضایت‌مندی خداوند متعال و مردم در انجام کارها بسیار حائز اهمیت است، تصریح کرد: باید با کمک روحانیت، مسؤولان و نماینده مردم دماوند در مجلس در راستای رشد و تعالی شهرستان دماوند گام برداریم.

وی ضمن گرامیداشت روز خبرنگار و تقدیر از خبرنگارانی که در جهت انعکاس اخبار شهرستان دماوند تلاش می‌کنند، بیان کرد: خبرنگاران به وظیفه خطیر و حرفه‌ای خود به‌خوبی عمل می‌کنند و در راستای نزدیکی مردم و مسؤولان گام برمی‌دارند.

فرماندار شهرستان دماوند اظهار داشت: در کمیته برنامه‌ریزی این شهرستان در بعضی حوزه‌ها شاهد رشد اعتبارات بوده‌ایم که باید با تخصیص آنها بتوانیم اقدامات مطلوبی انجام دهیم و دستگاه‌ها در جهت تأمین زیرساخت‌ها فعالیت داشته باشند.

محمودی‌فرد از اختصاص سه میلیارد تومان اعتبار در جهت اشتغال‌زایی و کارآفرینی به شهرستان دماوند خبر داد و افزود: دستگاه‌ها باید در ۱۰ روز آینده با پیش‌بینی طرح‌های اشتغال‌زایی و کارآفرینی خود برای جذب این اعتبار تلاش کنند تا خدای‌نکرده به دلیل بی‌برنامگی اعتبار از دست شهرستان خارج شود.

وی با اشاره به فرارسیدن هفته دولت تصریح کرد: یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و همچنین همه کسانی که در راه خدمت‌گزاری شهید شدند را گرامی‌ می‌داریم؛ امیدواریم در این ایام شاهد بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی دستگاه‌ها در شهرستان دماوند باشیم.

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه در سال‌های اخیر اقدامات خوبی در حوزه روستایی شده است، بیان کرد: باید بتوانیم در هفته دولت پروژه‌هایی که در بدو این دولت کلنگ‌زنی شد را به بهره‌برداری برسانیم تا نشان دهد که مسؤولان خود را وقف مردم کرده‌اند و در جهت توسعه کشور گام برمی‌دارند.

محمودی‌فرد خاطرنشان کرد: با توجه به فرمایش امام راحل، همه ما مدیون مردم هستیم و خدمت به آنها نیز وظیفه ماست؛ مسؤولان باید دنبال خدمت شایسته باشند و دستگاه‌ها رضایت‌مندی مردم را لمس کنند؛ باید دستگاه‌ها خود را مکلف به پاسخگویی بدانند.

وی با اشاره به اینکه در بعضی گزارش‌ها شاهد نارضایتی مردم از بعضی دستگاه‌ها بوده‌ایم، افزود: همه وظیفه داریم که به سهم خود هر آنچه شعار می‌دهیم، جامه عمل بپوشانیم و رضایت‌مندی مردم را فراهم سازیم.

فرماندار شهرستان دماوند اضافه کرد: امیدواریم با تعامل بیشتر در دولت جدید اقداماتی انجام دهیم که در جهت توسعه و آبانی شهرستان دماوند باشد و این موضوع مطمئناً با مشارکت و حضور جدی همه مسؤولان تحقق پیدا می‌کند.سه شنبه, 15 اوت 2017  03:56 ب.ظ