نسخه چاپی خبر

 


 www.ostan-ag.gov.irراهپیمایی روز جهانی قدس در کیلان برگزار شد+ تصاویر

به گزارش روابط عمومی شهرداری کیلان، مردم مؤمن و شهید پرور شهر کیلان همراه با سایر مسلمانان جهان هم‌صدا و همراه با مردم مظلوم فلسطین با حضور باشکوه خود در راهپیمایی روز جهانی قدس مشت محکمی را بر دهان استکبار جهانی کوبیدند.

در روز جهانی قدس، فریاد «مرگ بر اسرائیل»، از هر کوی و برزن شهرهای حومه پایتخت به گوش می‌رسد و مردم با شرکت گسترده و پرشور همراه با شعور و شعف خشم و انزجار خود را از جنایات رژیم غاصب صهیونیستی به جهانیان نشان دادند.

مردم شهیدپرور و مؤمن و انقلابی شهر کیلان همزمان با ملت سراسر جهان اسلام با حضور یکپارچه خود حماسه ماندگار دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی در حمایت از ملت‌های مظلوم و ستمدیده و مقابله با استکباران، سلطه‌گران و اشغالگران به ثبت رساندند.

امروز روز قدس است و مردم کیلان در روز جهانی قدس استکبارستیزی را به اثبات می‌رسانند و همراه و هم‌صدا در حمایت از مردم فلسطین به استکباران جهانی نشان دادند که وحدت و همبستگی مسلمانان می‌تواند ریشه استکبارگری و اشغال‌گری رژیم صهیونیست غاصب و آمریکای منفور را خشک کند.

حمایت از فلسطین، کوچک و بزرگ، پیر و جوان، کودک و بزرگسال نمی‌شناسد همه مردم از هر قشری در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و بیان تنفر و انزجار خود از رژیم غاصب اسرائیل به صحنه آمده‌اند تا بگویند از هیچ اقدامی در حمایت از مسلمانان کوتاهی نمی‌کنند.

این افراد در کنار یک‌دیگر جمع شده‌اند تا بگویند کشورهای مظلوم و ستم دیده به خصوص فلسطین، لبنان، یمن و غزه تنها نیستند و ملت جمهوری اسلامی ایران در هر کجای دنیا که حضور داشته باشند فریاد حمایت از آنها را سر می‌دهند.

مردم مؤمن و روزه‌دار کیلان برای تحقق آرمان‌های جهان اسلامی و فرمایشات امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری در راهپیمایی روز جهانی قدس حاضر شدند تا انزجار و تنفر خود را از جنایتکاران جهان اسلام نشان دهند.

حضور یکپارچه و وفادارانه مردم با بیان شعارهای مختلف نشان می‌دهد که این مردم مؤمن و وفادار مسلمانانی واقعی هستند که با همبستگی، اتحاد و برابری در کنار مسلمانان مظلوم جهان به پا می‌ایستند و در حمایت از مظلوم و ستم‌دیده گام برمی‌دارند.

 جمعه, 23 ژوئن 2017  01:21 ب.ظ