نسخه چاپی خبر

 


 www.ostan-ag.gov.irپارک شهدا در کیلان افتتاح شد/ غرس 22 اصله نهال به یاد شهدای کیلان+ تصاویر

به گزارش شهرداری کیلان، در مراسمی به مناسبت سالروز بزرگداشت روز شهدا و تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به فرمان امام خمینی (ره) در سال 1358، 22 اصله نهال به یاد 22 شهید کیلان در پارک جدید شهدا غرس شد.

در این مراسم، خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، شهردار کیلان، اعضای شورای اسلامی شهر کیلان، امام جماعت مسجد کیلان، نیروهای انتظامی و بسیج و جمعی از معتمدان محلی و کارکنان شهرداری کیلان حضور داشتند.

شهردار کیلان در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شرق استان تهران اظهار کرد: ما همواره در طول زندگی و کار خود باید قدردان ایثارگری‌ها و جان‌فشانی‌های شهدای گران‌قدر باشیم.

سیدجلیل چوبداری افزود: آسایش و آرامش امروز جامعه خود را مرهون تلاش‌های شهدا می‌دانیم و امروز آنچه ایران اسلامی از اقتدار در جهان برخوردار است، حاصل مجاهدت‌های آنهاست.

وی تصریح کرد: یکی از اقداماتی که شهرداری کیلان در راستای توجه به شهدا و خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان در سال جاری پیش‌بینی کرد، احداث پارک جدید شهدا در کیلان بود.

شهردار کیلان ادامه داد: امروز به مناسبت سالروز بزرگداشت شهدا و تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، ضمن افتتاح پارک شهدای کیلان، 22 اصله نهال به یاد شهدای این شهر به دست مسئولان و خانواده‌های معظم شهدا کاشته شد.

چوبداری یکی از اقدامات شهرداری کیلان در آستانه عید نوروز را جانمایی گلدان‌هایی در معابر این شهر عنوان کرد.

انتهای پیام/يكشنبه, 13 مارس 2016  08:22 ق.ظ