نسخه چاپی خبر

 


 www.ostan-ag.gov.irمسیرهای رودخانه کیلان لایروبی می‌شوند/ نوسازی 12 تاکسی فرسوده در کیلان

13941127000480_PhotoA

به گزارش روابط عمومی شهرداری کیلان، مهدی طیبی با اشاره به برگزاری نشست ستاد مدیریت بحران شهر کیلان با حضور نمایندگان استانداری تهران، فرمانداری و دادگستری دماوند و جمعی از مسئولان شهری کیلان اظهار کرد: در این نشست، وضع سیلاب شهر کیلان مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در این نشست قرار شد که تمام مسیرهای رودخانه شهر کیلان لایروبی شود و با امور آب برای احداث دیوار ساحلی در نشست‌های بعدی هماهنگی‌های لازم صورت گیرد.

معاون شهرداری کیلان به تعویض تاکسی‌های فرسوده در کیلان اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه 12 تاکسی فرسوده در این شهر داریم، تاکسی‌داران می‌توانند برای نوسازی ناوگان حمل و نقل به سایت مورد نظر مراجعه کنند و ثبت‌نام خود را انجام دهند تا به زودی اقدامات لازم انجام شود.

طیبی با بیان اینکه کمیته خدمات سفر ویژه نوروز سال 95 در شهر کیلان تشکیل شد، تصریح کرد: در این نشست، هماهنگی‌های لازم برای معرفی اسکان نوروز شهر کیلان با اداره آموزش و پرورش شهرستان دماوند انجام شد.

وی ادامه داد: همچنین ارسال لیست نوبت شب شهرداری کیلان و خدمات‌رسانی امداد خودرو به صورت رایگان در ایام نوروز سال 95، از دیگر مصوبه‌های کمیته خدمات سفر این شهر بود؛ در این خصوص با کلانتری، اورژانس و هلال احمر تعامل‌هایی صورت گرفته است.

معاون شهرداری کیلان از تشکیل کمیته پشتیبانی انتخابات در شهرداری کیلان خبر داد و گفت: در نشست این کمیته، قرار شد تا اقدامات لازم در زمینه تدارک، حمل و نقل و تجهیزات با هماهنگی شهرداری آبسرد و فرمانداری شهرستان دماوند صورت گیرد.

انتهای پیام/مسه شنبه, 27 بهمن 1394  02:47 ب.ظ